Epaimahaiak

5., 6. eta salbuezpenezko deialdietako epaimahiak

1. kurtsoa

  • Matematika: Roberto Altzerreka, Irene García, Beñat Gallastegui
  • Matematika Aurreratua: Roberto Altzerreka, Zunbeltz Izaola, Beñat Gallastegui
  • Fisika I: Josetxo Gutiérrez, Mario Arrue, Roberto Altzerreka
  • Estatistika: Fermin Lazkano, Edurne Iturbe, Juanjo Larramendi
  • Fisika II: Josetxo Gutiérrez, Zunbeltz Izaola, Edurne Iturbe
  • Informatika: Kristian Sanz, Roberto Altzerreka, Beñat Gallastegui
  • Kimika: Josetxo Gutiérrez, Iñaki Emaldi, Edurne Iturbe
  • Adierazpen Grafikoa: Xabier Cearsolo, Aintzane Conde, Egoitz Artetxe
  • Teknologia Mekanikoa: Iker Altuna, Egoitz Artetxe, Xabier Cearsolo

2. kurtsoa

  • Oinarrizko Mekanika: Egoitz Artetxe, Haritz Sarriegi, Xabier Cearsolo
  • Materialen Erresistentzia eta Egituren Teoria: Edurne Iturbe, Ivan Arriola, Egoitz Artetxe
  • Elektronika: Naiara Vidal, Roberto Altzerreka, Beñat Gallastegui
  • Fabrikazioaren Automatizazioa: Beñat Gallastegi, Naiara Vidal, Roberto Altzerreka
  • Diseinu Industriala: Aintzane Conde, Xabier Cearsolo, Egoitz Artetxe
  • Enpresako Ekonomia: Juanjo Larramendi, Mikel Ibarra, Ixaka Egurbide
  • Fluidoen Ingeniaritza: Josetxo Berraondo, Zunbeltz Izaola, Edurne Iturbe
  • Alternantziaren Lehenengo Fasea: Jaione Gorospe, Roberto Altzerreka, Aintzane Conde
  • Integrazio Proiektuak (Kokapen txostena eta Memoria teknikoa): Jaione Gorospe, Roberto Altzerreka, Aintzane Conde

3. kurtsoa

  • Elektroteknia eta Automatismoak: Naiara Vidal, Roberto Altzerreka, Beñat Gallastegui
  • Ingeniaritzarako Materialak: Edurne Iturbe, Xabier Cearsolo, Josetxo Gutiérrez
  • Antolakuntza eta Kudeaketa Industriala: Itziar Irazabalbeitia, Goizalde Santamarina, Aintzane Conde
  • Antolakuntza Ingeniaritza: Itziar Irazabalbeitia, Aintzane Conde, Xabier Cearsolo
  • Prozesu eta Produktuen Analisi eta Egitura: Fermin Lazkano, Xabier Cearsolo, Aintzane Conde
  • Berrikuntza eta Ekintzailetza Proiektuak: Aintzane Conde, Egoitz Artetxe, Fermin Lazkano
  • Makinen Diseinu eta Dinamika: Egoitz Artetxe, Haritz Sarriegi, Xabier Cearsolo
  • Alternantziaren bigarren fasea: Roberto Altzerreka, Aintzane Conde, Itziar Irazabalbeitia
  • Ikerketa Zientifiko Teknologikoa: Roberto Altzerreka, Aintzane Conde, Itziar Irazabalbeitia

4. kurtsoa

  • Berrikuntzaren Sistema, Politika eta Ekonomia: Josu Ansola, Fermin Lazkano, Ixaka Egurbide
  • PFI-CFI: Josetxo Gutiérrez, Egoitz Artetxe, Aintzane Conde
  • Ingelesa: Arrate García, Len Bux, Ixaka Egurbide
  • Zaintza Zientifiko eta Teknologikoa: Roberto Altzerreka, Fermin Lazkano, Aintzane Conde
  • Atzerriko Misioa: Arrate García, Aintzane Conde, Roberto Altzerreka
  • Alternantziaren Hirugarren Fasea: Aintzane Conde, Itziar Irazabalbeitia, Jaione Gorospe

 

Salbuespenezko deialdia (graziakoa)

Salbuespenezko deialdietarako eskariak irizpide hauen arabera ebatziko dira:

  1. Graduko ikasketetan, gehienez ere, salbuespenezko bi deialdi emango zaizkio ikasle bakoitzari ikasketa plan bakoitzean.
  2. Graduko ikasketetan, ikasleei salbuespenezko deialdia eman ahal izango zaie 1. eta 2. mailako irakasgaietarako, baldin eta, gehienez ere, maila horietako 30 kreditu badituzte gainditzeke. Salbuespenezko deialdia 3. eta 4. mailako irakasgaietarako eman ahal izateko, ikasleak gehienez ere graduko 60 kreditu izan behar dituzte gainditzeke. Kasu berezietan, salbuespenezko deialdi biak graduko ikasketen erdi berean pilatu ahal izango dira. Horrelakoak Graduko eta Graduondoko Ikasketen arloko errektoreordetzak aztertuko ditu.
  3. Graduko eta Graduondoko Ikasketen arloko errektoreordeak, UPV/EHUko errektoreak eskumenak eskuordetuta, salbuespenezko deialdi bat eman ahal izango dio ikasleari, haren espedientea eta goiko ataletan sartzen ez diren bestelako xehetasunak kontuan hartuta, betiere, behar bezala justifikatuta egonez gero.
  4. Ikasleak salbuespenezko deialdia zein deialditan erabiliko duen aukeratu ahal izango du, eta ikastegiko idazkaritzari jakinarazi beharko dio matrikula egiterakoan.

Deskargatu inprimakia eta bidali Errektoreari Erregistro Orokorraren bidez.

UPV/EHUko Erregistro Orokorraren informazioa

 

Konpentsazio bidezko epaimahaia

Epaimahaia honakoek osatzen dute:

Zentroko zuzendaria (presidentea): Ixaka Egurbide
Ikastetxeko idazkari akademikoa (idazkaria) (iritzi emaile, botorik gabe): Edurne Iturbe
Oinarrizko zientziak: Naiara Vidal
Ingeniaritzaren zientziak eta teknikak: Josetxo Gutiérrez
Oinarrizko teknologia: Beñat Gallastegi
Industria antolaketa eta kudeaketa: Itziar Irazabalbeitia
Berrikuntza eta garapen teknologikoa: Aintzane Conde
Proiektuak eta enpresa: Roberto Altzerreka
Ikasleen ordezkaria (iritzi emaile, botorik gabe): hutsik

 

Epe, baldintza eta eskaera prozedurarako irakurri Kudeaketa araudia.

Eskaera orria