Epaimahaiak

5., 6. eta salbuezpenezko deialdietako epaimahiak

1. kurtsoa

  • Matematika: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Roberto Altzerreka, Beñat Gallastegui
  • Matematika Aurreratua: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Beñat Gallastegui, Roberto Altzerreka
  • Fisika I: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Josetxo Gutiérrez, Edurne Iturbe
  • Estatistika: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Fermin Lazkano, Juanjo Larramendi
  • Fisika II: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Josetxo Gutiérrez, Edurne Iturbe
  • Informatika: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Kristian Sanz, Roberto Altzerreka
  • Kimika: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Josetxo Gutiérrez, Maria Arbulu
  • Adierazpen Grafikoa: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Xabier Cearsolo, Aintzane Conde
  • Teknologia Mekanikoa: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Iker Altuna, Egoitz Artetxe

2. kurtsoa

  • Oinarrizko Mekanika: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Egoitz Artetxe, Haritz Sarriegi
  • Materialen Erresistentzia eta Egituren Teoria: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Edurne Iturbe, Ivan Arriola
  • Elektronika: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Naiara Vidal, Roberto Altzerreka
  • Fabrikazioaren Automatizazioa: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Naiara Vidal, Beñat Gallastegi
  • Diseinu Industriala: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Ibai Lazkano / Aintzane Conde
  • Enpresako Ekonomia: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Mikel Ibarra, Juanjo Larramendi
  • Fluidoen Ingeniaritza: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Egoitz Artetxe, Josetxo Berraondo
  • Alternantziaren Lehenengo Fasea: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Roberto Altzerreka, Aintzane Conde
  • Integrazio Proiektuak (Kokapen txostena eta Memoria teknikoa): Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Roberto Altzerreka, Aintzane Conde

3. kurtsoa

  • Elektroteknia eta Automatismoak: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Naiara Vidal, Roberto Altzerreka
  • Ingeniaritzarako Materialak: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Edurne Iturbe, Josetxo Gutiérrez
  • Antolakuntza eta Kudeaketa Industriala: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Goizalde Santamarina, Itziar Irazabalbeitia
  • Antolakuntza Ingeniaritza: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Itziar Irazabalbeitia, Aintzane Conde
  • Prozesu eta Produktuen Analisi eta Egitura: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Ibai Lazkano, Fermin Lazkano
  • Berrikuntza eta Ekintzailetza Proiektuak: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Aintzane Conde, Egoitz Artetxe
  • Makinen Diseinu eta Dinamika: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Haritz Sarriegi, Egoitz Artetxe
  • Alternantziaren bigarren fasea: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Aintzane Conde, Itziar Irazabalbeitia
  • Ikerketa Zientifiko Teknologikoa: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Aintzane Conde, Itziar Irazabalbeitia

4. kurtsoa

  • Berrikuntzaren Sistema, Politika eta Ekonomia: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Josu Ansola, Fermin Lazkano
  • PFI-CFI: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Josetxo Gutiérrez, Egoitz Artetxe
  • Ingelesa: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Arrate García, Len Bux
  • Zaintza Zientifiko eta Teknologikoa: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Fermin Lazkano, Roberto Altzerreka
  • Atzerriko Misioa: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Itziar Irazabalbeitia, Arrate García
  • Alternantziaren Hirugarren Fasea: Eskolako zuzendaria edo ordezkatzen duen pertsona, Edurne Iturbe, Itziar Irazabalbeitia

 

Salbuespenezko deialdia (graziakoa)

Salbuespenezko deialdietarako eskariak irizpide hauen arabera ebatziko dira:

  1. Graduko ikasketetan, gehienez ere, salbuespenezko bi deialdi emango zaizkio ikasle bakoitzari ikasketa plan bakoitzean.
  2. Graduko ikasketetan, ikasleei salbuespenezko deialdia eman ahal izango zaie 1. eta 2. mailako irakasgaietarako, baldin eta, gehienez ere, maila horietako 30 kreditu badituzte gainditzeke. Salbuespenezko deialdia 3. eta 4. mailako irakasgaietarako eman ahal izateko, ikasleak gehienez ere graduko 60 kreditu izan behar dituzte gainditzeke. Kasu berezietan, salbuespenezko deialdi biak graduko ikasketen erdi berean pilatu ahal izango dira. Horrelakoak Graduko eta Graduondoko Ikasketen arloko errektoreordetzak aztertuko ditu.
  3. Graduko eta Graduondoko Ikasketen arloko errektoreordeak, UPV/EHUko errektoreak eskumenak eskuordetuta, salbuespenezko deialdi bat eman ahal izango dio ikasleari, haren espedientea eta goiko ataletan sartzen ez diren bestelako xehetasunak kontuan hartuta, betiere, behar bezala justifikatuta egonez gero.
  4. Ikasleak salbuespenezko deialdia zein deialditan erabiliko duen aukeratu ahal izango du, eta ikastegiko idazkaritzari jakinarazi beharko dio matrikula egiterakoan.

Deskargatu inprimakia eta bidali Errektoreari Erregistro Orokorraren bidez.

UPV/EHUko Erregistro Orokorraren informazioa

 

Konpentsazio bidezko epaimahaia

Epaimahaia honakoek osatzen dute:

Zentroko zuzendaria (presidentea): Ixaka Egurbide
Ikastetxeko idazkari akademikoa (idazkaria) (iritzi emaile, botorik gabe): Edurne Iturbe
Oinarrizko zientziak: Naiara Vidal
Ingeniaritzaren zientziak eta teknikak: Josetxo Gutiérrez
Oinarrizko teknologia: Beñat Gallastegi
Industria antolaketa eta kudeaketa: Itziar Irazabalbeitia
Berrikuntza eta garapen teknologikoa: Aintzane Conde
Proiektuak eta enpresa: Roberto Altzerreka
Ikasleen ordezkaria (iritzi emaile, botorik gabe): hutsik

 

Epe, baldintza eta eskaera prozedurarako irakurri Kudeaketa araudia.

Eskaera orria