Hemen zaude: Hasiera Langileak / Langabetuak enplegurako prestakuntza Ikastaroak Fabrikazioa
Ikastaroak

Fabrikazioa

Arlo honetan programatuta dauzkagun ikastaroak ikus ditzakezu. Programatuta egon ez arren, gure katalogoan arlo honi loturik beste hainbeste ikastaro ere baditugu. Nahi baduzu, hemen ikus dezakezu arloko katalogo osoa: katalogo osoa ikusi
Datak Izenburua Orduak Ordutegia Programa Prezioa
2018/04/20
2018/05/11
HEIDENHAIN 530: PRESTAKETA ETA MEKANIZAZIOA 35 15:30-18:00
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/04/23
2018/05/23
CAM POWERMILL (2 1/2 + 3 ARDATZETAKO FRESATZEKO MAKINAN). HASIERA 40 18:30-21:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/04/23
2018/05/23
CAM POWERMIL (2 1/2 + 3D FRESATZEKO MAKINA). AURRERATUA 40 18:30-21:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/04/23
2018/04/27
FAGOR TORNEAKETA: ELKARRIZKETAZKO PROGRAMAZIOA 15 15:00-18:00
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/04/23
2018/05/07
HEIDENHAIN 530: PROGRAMAZIO AURRERATUA 14 19:00-21:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/04/23
2018/05/03
SIEMENS OPERATE FRESATZEKO MAKINA: PIEZAREN ETA ERREMINTAREN NEURKETA-ZIKLOAK 14 15:30-17:30
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/04/23
2018/05/10
SIEMENS TORNUEN PRESTAKUNTZA ETA MEKANIZAZIOA 35 17:30-21:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/02
2018/05/29
CAM NX (2 1/2 + 3D FRESATZEKO MAKINA) 40 18:30-21:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/02
2018/05/10
FANUC: PROGRAMAZIO PARAMETRIKOA 15 16:00-18:30
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/02
2018/05/04
PROGRAMAZIO PARAMETRIKOA FAGOR-ERAKO 15 09:00-14:00
XJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/02
2018/05/09
HEIDENHAIN: PROGRAMAZIO PARAMETRIKOA 15 16:00-18:30
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/02
2018/05/10
SIEMENS OPERATE FRESATZEKO MAKINA: 3+2 ARDATZEKO PROGRAMAZIOA 14 16:00-18:00
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/02
2018/05/16
SIEMENS OPERATE TORNUA: LAGUNDUTAKO PROGRAMAZIOA SHOPTURN 20 18:00-20:30
LMX
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/07
2018/05/24
FANUC FRESATZEKO MAKINA: PRESTAKETA ETA MEKANIZATUA 35 18:00-21:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/07
2018/05/11
PROGRAMAZIO PARAMETRIKOA FAGOR-ERAKO 15 16:00-19:00
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/07
2018/05/25
FANUC TORNUA: G KODEAREN PROGRAMAZIOA 40 15:50-18:30
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/07
2018/05/17
FANUC TORNEAKETA: ERREMINTA MOTORIZATUEN PROGRAMAZIOA (C + Y ARDATZA) 15 18:30-21:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/07
2018/05/31
SIEMENS OPERATE FRESATZEKO MAKINA: G KODEKO PROGRAMAZIOA 40 16:00-18:30
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/07
2018/05/31
SIEMENS OPERATE TORNUA: G KODEKO PROGRAMAZIOA 40 18:30-21:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/07
2018/06/01
UF0876 TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIO-PROZESUEN ESPEZIFIKAZIO TEKNIKOAK 60 15:30-18:30
LMXJV
Katalogo Orokorra 0 €
2018/05/07
2018/06/01
UF0881: TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIO-PROZESUA. OHIKO FRESAGAILUA 80 15:00-19:00
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/14
2018/06/05
FANUC TORNEAKETA: PRESTAKETA ETA MEKANIZAZIOA 35 18:30-21:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/14
2018/06/28
UF0879 CNC PROGRAMAK EGITEA, TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO PIEZAK FABRIKATZEKO (SIEMENS FRESATZEKO MAKINA) 80 18:00-21:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/14
2018/05/24
CAM POWERMILL 5 ARDATZ (3+2 FRESAGAILUA) 20 16:00-18:30
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/14
2018/05/24
FAGOR TORNEAKETA: PROGRAMAZIOA ERREMINTA MOTORIZATUEKIN (C + y ARDATZA) 20 16:00-18:30
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/14
2018/05/24
FANUC FRESAKETA: ELKARRIZKETA BIDEZKO PROGRAMAZIOA GUIDE I ESKULIBURUA 20 15:30-18:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/14
2018/05/18
HEIDENHAIN 530: ERREMINTAK ETA PIEZAK NEURTZEKO ZIKLOAK 14 17:00-20:00
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/14
2018/05/24
SIEMENS OPERATE TORNUA: G KODEKO PROGRAMAZIOA 40 09:00-14:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/21
2018/05/31
CAM POWERMILL: PERTSONALIZATZEA, MAKROAK ETA TXANTILOIAK 20 18:30-21:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/21
2018/06/07
FAGOR FRESAKETA. PRESTAKETA ETA MEKANIZAZIOA 35 15:30-18:00
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/21
2018/05/31
HEIDENHAIN 530. PROGRAMAZIOA 40 09:00-14:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/21
2018/05/30
HEIDENHAIN 530: 3+2 ARDATZEN PROGRAMAZIOA 14 18:00-20:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/21
2018/05/24
SIEMENS OPERATE FRESATZEKO MAKINA: PIEZAREN ETA ERREMINTAREN NEURKETA-ZIKLOAK 14 17:30-21:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/28
2018/06/07
SIEMENS TORNEAKETA: ERREMINTA MOTORIZATUEN PROGRAMAZIOA (C + Y ARDATZA) 15 15:30-18:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/28
2018/06/22
MULTI CNC : CNC FRESAKETA (FAGOR / FANUC): OINARRIZKO PROGRAMAZIOA 50 16:00-18:30
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/28
2018/06/28
UF0878 PREPARACIÓN DE MÁQUINAS, EQUIPOS Y HERRAMIENTAS EN OPERACIONES DE MECANIZADO POR ARRANQUE DE VIRUTA 80 17:00-21:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/28
2018/06/14
SIEMENS FRESAKETA: PRESTAKETA ETA ERABILERA 35 15:30-18:00
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/05/28
2018/05/30
SIEMENS PROGRAMAZIO PARAMETRIKOAK 15 09:00-14:00
LMX
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/06/04
2018/06/25
CAM POWERMIL (2 1/2 + 3D FRESATZEKO MAKINA). AURRERATUA 40 16:00-18:30
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/06/04
2018/06/28
FAGOR FRESAKETA: FAGOR FRESAKETA: PROGRAMAZIOA G KODEAN 40 18:30-21:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/06/04
2018/06/29
UF0876 TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIO-PROZESUEN ESPEZIFIKAZIO TEKNIKOAK 60 15:00-18:00
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/06/04
2018/06/26
SIEMENS TORNUEN PRESTAKUNTZA ETA MEKANIZAZIOA 35 18:00-20:30
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/06/04
2018/06/29
MULTI CNC : CNC TORNEAKETA (FAGOR / FANUC): OINARRIZKO PROGRAMAZIOA 50 16:00-18:30
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/06/04
2018/06/28
UF0991 - TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIO-PROZESUEN KOSTUEN KALKULUA 40 16:00-18:30
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/06/04
2018/06/25
CAM NX (2 1/2 + 3D FRESATZEKO MAKINA) 40 15:00-17:30
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/06/11
2018/06/28
FAGOR TORNEAKETA: PRESTAKETA ETA MEKANIZAZIOA 35 15:30-18:00
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/06/11
2018/06/12
HEIDENHAIN 530: PROGRAMAZIO AURRERATUA 14 09:00-17:00
LM
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/06/11
2018/06/20
SIEMENS OPERATE FRESATZEKO MAKINA: 3+2 ARDATZEKO PROGRAMAZIOA 14 18:00-20:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/06/18
2018/06/29
CAM NX 5 ARDATZETAN (3+2 FRESATZEKO MAKINA) 20 16:00-18:00
LMXJV
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/06/18
2018/06/19
HEIDENHAIN 530: 3+2 ARDATZEN PROGRAMAZIOA 14 09:00-17:00
LM
Eskeintza irekia Diruz lagunduta
2018/06/18
2018/07/19
UF0879 CNC PROGRAMAK EGITEA, TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO PIEZAK FABRIKATZEKO 80 16:00-20:00
LMXJ
Eskeintza irekia Diruz lagunduta